image 0b47872b 487e 4952 9ec2 c1248972dae220180709 230945 768x1024 1 - درباره ما

درباره تهران تجهیز

تهران تجهیز

تجهیزات آشپزخانه صنعتی تهران تجهیز

آشنایی با تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می تواند سرمشقی مفید برای فعالین این عرصه در فعالیت تجاری باشد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی شامل لوازم و وسایلی است که صاحبان رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، تالارها، کترینگ ها و فود کورت ها از آنها برای آماده سازی، پخت، سرو و شستشوی ظروف کثیف استفاده می نمایند.

سینگ ‌صنعتی، انواع یخچال های صنعتی و ویترینی (یخچال های ویترینی بمنظور نگهداری از انواع لبنیات، سالاد و  نوشیدنی ها استفاده می شود. و یخچال های صنعتی برای نگهداری از فرآورده های غذایی و گوشت بهره برداری می شود)، خط سلف سرویس، میز کار استیل، دستگاه یخ ساز صنعتی ،دستگاه های سبزی خورد کن، وان شستشوی استیل،  آبچکان ،هود صنعتی و در جاهای مثل آشپزخانه های هتل ها از گانتر گرم که وظیفه گرم نگه داشتن مواد غذایی را دارند، ترولی حمل، کانتر قاشق و چنگال، دیگ بخار پز، اجاق پلوپز و فر دیزی را می توان برشمرد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی تهران تجهیز شامل یک سری لوازم با کیفیت و مدرن هست که با قیمت مقرون به صرفه در اختیار صاحبان مشاغل پخت و پز می گذارد.

این شرکت صنعتی یکی از شرکت های مهم کشور در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می باشد. جهت خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی می توانید به کارشناسان این شرکت مراجعه کنید و از کم و کیف و همچنین چند و چون محصولات بصورت کلی و جزیی اطلاعات لازم را بدست آورد.

whatsapp image 2018 12 23 at 11 44 33 am 500x500 1 - درباره ما

خرید آنلاین تجهیزات آشپزخانه صنعتی

درباره تهران تجهیز

امروزه مراجعه به مراکز خرید به صورت حضوری به دلیل ترافیک در حمل و نقل شهری و گران تمام شدن هزینه رفت آمد نسبت گذشته بسیار سخت و دشوار شده است. همچنین سایر اعضای خانواده برای گذاراندن امور زندگی و فراهم کردن خرج و مخارج روزمره مجبور به فعالیت خارج از منزل می باشند. به همین دلیل به خاطر خستگی های زیاد دیگر مجالی برای خرید های حضوری نمی ماند.

خرید آنلاین

 امروزه خرید آنلاین به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. خرید آنلاین تجهیزات آشپزخانه صنعتی می تواند کمک شایانی به خریداران و متقاضیان تجهیزات صنعتی بکند. زیرا برای خرید وسایل مورد نیاز احتیاج به جستجو و تردد زیاد شهری و برون شهری نیست. اشخاص مختلف می توانند با مراجعه به سایت رسمی تهران تجهیز به صورت مستقیم و بی واسطه جهت خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی اقدام کنند.