آشنایی با گرمخانه مرغ مدل دیسپلی

آشنایی با گرمخانه مرغ مدل دیسپلی

آشنایی با گرمخانه مرغ مدل دیسپلی

گرمخانه مرغ

آشنایی با گرمخانه مرغ مدل دیسپلی

اگر شما جزو کسانی هستید که قرار استت برای خود کسب و کار جدیدی را راه اندازی کنید، بهتر است شغلی را انتخاب کنید که دارای سود زیادی می باشد. چنانچه شما در فکر راه اندازی یک رستوران یا فست فود و یا حتی در فکر راه اندازی آشپزخانه صنعتی هستید، بهتر است بدانید بایستی یکسری تجهیزات لازم در این زمینه را تهیه کنید. 

مشخصات فنی گرمخانه مرغ

شامل نمای ظاهری شیشه ای

شامل بدنه ای تمام استیل نگیر ۳۰۴

این نوع از گرمخانه مرغ دارای ضخامتی حدود ۱.۵ میلی متر

این دستگاه شامل دو طبقه با حرارت مستقل می باشد

گرماخانه مرغ مدل دیسپلی  قابلیت کنترل دمای هر طبقه را دارد.

همچنین دارای یک حوضچه آب و المنت در طبقه پایین می باشد.

این دستگاه حرارت مرطوب ایجاد می کند.

آشنایی با گرمخانه مرغ مدل دیسپلی

گرمخانه مرغ مدل دیسپلی توانایی نگه داشتن مرغ پخته شده را تا ۴۵ دقیقه  دارد.

همچنین دارای نشانگر دما می باشد.

شامل دو المنت خشک در طبقه دوم است.

این دستگاه فضایی مناسبی را برای نگه داشتن مرغ اسپایسی ایجاد می کند.

این دستگاه شامل شیش سینی می باشد.

این دستگاه مجهز به درب بالابر می باشد.

در ابعاد و اندازه های متفاوت، قابل سفارش است.

مواردی که در بالا ذکر شده است، خاصیت و ویژگی های منحصر به فرد دستگاه گرمخانه مرغ مدل دیسپلی طرح آمریکایی می باشد که جزو تجهیزات فست فود به شمار می آید. ایت دستگاه می توان مرغ های سوخاری را گرم نگه دارد.

 

گرمخانه مرغ سوخاری دیسپلی طرح آمریکایی

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این گرمخانه مرغ که آن را نسبت به سایر گرمخانه ها متمایز می کند، این است که این گرمخانه علاوه بر توانایی گرم نگه داشتن انوع مرغ سوخاری،سیب زمین سرخ کرده یا سوخاری، قارچ سوخاری، ماهی یا میگو سوخاری و … این امکان را دارد تا آنها را در معرض دید مشتریان قرار دهد و آنها را بر انگیزد و همین طور باعث زیاد شدن سفارشات شما شود.

دستگاه گرمخانه مرغ در مدل دیسپلی آمریکایی می تواند با زیباترین نمای خود و همین طور با داشتن شیشه های ویترینی در جلو دستگاه و روشنایی مناسب، غذا های درون خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد. همچنین می تواند غذاهای شما را برای سرو مشتریان گرم و تازه نگه دارد. این دستگاه پر کاربرد جزو تجهیزات فست فود سیار و رستوران ها محسوب می شود و فروش آنها را بیشتر می کند.

گرمخانه مرغ مدل دیسپلی طرح آمریکایی در اندازه های مختلفی وجود دارد. یکی از اندازه های آن رومیزی می باشد. گرمخانه طرح رومیزی دارای نمای شیشیه ای در قسمت جلوی خود می باشد و همین طور تمام استیل ۳۰۴ با ضخامتی حدود ۱.۵ میلی متر می باشد. این گرمخانه مرغ رومیزی در این اندازه ساخته شده است تا بهترین کارایی را برای شما داشته باشد. این نوع گرماخانه مرغ رومیزی دارای دو طبقه با حرارت مستقل و قابل کنترل می باشد که این امکان را برای شما ایجاد می کند که غذاهای مختلف را در دماهای متفاوت نگهداری کنید.