دستگاه پودر زن چه کاربردهایی دارد؟

دستگاه پودر زن چه کاربردهایی دارد؟

دستگاه پودر زن چه کاربردهایی دارد؟

دستگاه پودر زن

دستگاه پودر زن چه کاربردهایی دارد؟

یکی از تجهیزات رستوران ها، فست فود ها و یا کافی شاپ ها دستگاه پودر زن می باشد. ممکن است برای افراد این سؤال پیش بیاید که اصلا این دستگاه پودر زن چیست و در کدام بخش های رستوران ها یا فست فود ها کاربرد دارد.

دستگاه پودر زن

دستگاه پودر زن در دو نوع وجود دارد:۱. مدل دستی ۲. مدل اتوماتیک. رستوران ها و فست فودی هایی که شنیسل، مرغ سوخاری، قارچ سوخاری، کنتاکی، میگو سوخاری، سیب زمینی سوخاری، ماهی سوخاری را به مشتریان خود عرضه می کنند، به یک دستگاه پودر زن مناسب و مجهز نیاز دارند.

 

 

مشخصات فنی دستگاه پودر زن :

این دستگاه به صورت تمام استیل تولید شده است.

همچنین این دستگاه کاملاً بهداشتی می باشد و در این شرایط کرونا بسیار کاربردی است.

برای آماده سازی مرغ سوخاری ابتدا لازم است که مرغ های خام، طعم دار شوند، سپس برای انواع سوخاری شدن نیاز به آرد سوخاری دارند. در این مرحله شما آرد سوخاری مورد نظر خود را به مرغ ها اضافه می کنید تا آماده سوخاری شدن شوند.

بهتر است بدانید این عملیاتی که در بالا ذکر شد به راحتی توسط دستگاه پودر زن قابل انجام است.

این دستگاه پودر زن در واقع برای اینکه تکه های مرغ را با آرد سوخاری آغشته کنید و برای سرو آماده سازی کنید، مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر اینکه به صورت اتوماتیک مرغ ها را با آرد آغشته می کند، همچنین توانایی الک کردن و مخلوط کردن آرد با ادویه های مخصوص کنتاکی را به صورت اتوماتیک دارد.

دستگاه پودر زن چه کاربردهایی دارد؟

مزایای استفاده از دستگاه پودر زن عبارت‌اند از:

کاهش مصرف پودر سوخاری

افزایش انضباط کاری و ایجاد پاکیزگی بیشتر

افزایش سرعت کار و صرفه جویی در زمان  

بنابراین با توجه به مزایایی که دارد به شما پیشنهاد می شود برای افزایش کیفیت کار خود بهتراست این دستگاه را به تجهیزات رستوران در تهران و یا فست فود خود اضافه کنید و از آنها استفاده بهینه کنید.

دستگاه پودر زن

شما این امکان را دارید که از پودر های سوخاری آماده یا از مخلوط آرد با ادویه های مخصوص خودتان استفاده کنید اما در هر صورت بهتر است بدانید که پودرهای سوخاری یا آرد های سوخاری از نان های حجیم تولید می شود. این نان ها در گرمای شدید قرار می‌گیرند که نم و رطوبت آنها از بین بروند و کاملاً خشک شوند. سپس نان خشک شده را خورد می کنند و به شکل پودر سوخاری در می آورند. توجه داشته باشید که آرد سوخاری و پودر سوخاری دو فرآورده از یک خانواده می باشند.

بنابراین فرقی نمی کند که برای سوخاری کردن مرغ ها و یا هر مواد غذایی دیگر از آرد سوخاری و یا از پودر سوخاری استفاده کنید. مهم کیفیت نهایی کار است. اینکه کاملاً به این پودر آغشته شود و به میزان مناسب در روغن سرخ شود.