دستگاه خلال کن صنعتی برای چه مصارفی کاربرد دارد؟

دستگاه خلال کن صنعتی برای چه مصارفی کاربرد دارد؟

دستگاه خلال کن صنعتی برای چه مصارفی کاربرد دارد؟

دستگاه خلال کن

دستگاه خلال کن صنعتی برای چه مصارفی کاربرد دارد؟

 

بهترین دستگاه برای خلال کردن هر گونه مواد غذایی در کمترین زمان دستگاه خلال کن است. حتما تا به حال برای مصارف خانگی از گجت های مخصوص برای خرد کردن انواع مواد غذایی مانند سیب زمینی، پیاز و یا سبزیجات استفاده کرده اید ولی اگر صاحب کسب و کار بزرگ مانند رستوران ها، کترینگ ها، هتل ها و … هستید، خلال کن صنعتی میتواند یکی از تجهیزات صنعتی آشپزخانه برای بهبود کیفیت شما باشد. دستگاه خلال کن صنعتی به سه صورت متنوع تولید شده و به بازار عرضه می گردد. که شامل اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی است، در ادامه مقاله همراه ما باشید تا شما را با کاربردهای آن آشنا کنیم.

  • خلال کن صنعتی سیب زمینی

برای سرخ کردن سیب زمینی با حجم انبوه این دستگاه بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. این دستگاه مناسب برای کارگاه های خانگی و یا رستوران ها و یا تجهیزات صنعتی آشپزخانه است. این دستگاه میتواند در مدت بسیار کوتاهی، خلال های سیب زمینی را در بهترین حالت ممکن به شما ارائه دهد. شما میتوانید سیب زمینی را در مدل های مورد نیاز و دلخواه خود مانند رنده شده، خلال، ته دیگ و یا چیپسی تهیه کنید. کار با این دستگاه برای آشپز ها بسیار راحت و ایمن است.

  • خلال کن پیاز

شاید با خودتان فکر کنید بیشترین کاربرد دستگاه خلال کن  برای سیب زمینی است، اما این دستگاه بیشترین کاربرد را برای پیاز دارد. بسیاری از تولیدکننده های خانگی پیاز مورد نیاز رستوران ها و یا آشپزخانه های صنعتی را تامین می کنند. خرد کردن پیاز یکی از سخت ترین قسمت های آشپزی کردن است با خرید این دستگاه میتوانید این کار پر زحمت را به آسانی و در حجم زیاد و در کمترین زمان انجام دهید. این دستگاه با تیغه مقاوم و برنده خود میتواند پیاز را بدون دور ریز به صورت دلخواه مانند خلال، رنده و حلقه ای و نگینی به شما تحویل دهد. شما با خرید این دستگاه حتی میتوانید کسب و کار خود را داشته باشید؛ و عرضه کننده پیاز سرخ شده برای رستوران ها باشید.

  • دستگاه خلال کن صنعتی

برای درآمد زایی از این طریق نیازمند دستگاه خلال کن هستید که بتوانید در حجم بالا پاسخگوی نیاز مخاطبین خود باشید. این دستگاه باید کارآمد و عمری ماندگار داشته باشد تا در ساعت های متوالی با تنوعی که انتظار شماست، پاسخگو نیاز شما باشد. این دستگاه با بدنه عالی و جنس اصیل تولید شده و به بازار ارائه می شود. این محصول علاوه بر تکمیل تجهیزات صنعتی رستوران برای کارگاه های تولید چیپس، کارگاه های ترشی سازی، کارگاه های سالاد سازی، رستورانها، فست فودی ها و … استفاده میشود.

  • دستگاه خلال کن هویج

خلال کن صنعتی قابل استفاده برای تهیه برای سالاد، ترشیجات و بسیاری دیگر از غذاهای مد نظر است. برای این کار نیاز به هویچ رنده شده یا حلقه حلقه شده است. این دستگاه قدرت بالایی دارد و میتواند چند کیلو هویچ را در مدت بسیار کمی به شما تحویل دهد. بیشترین مصرف کننده این دستگاه کارگاه های ترشی سازی اند.

انرژی مصرفی این دستگاه از برق است و با برق تک فاز کار میکنید به همین خاطر قابل استفاده در منازل آشپزخانه های خانگی است. این دستگاه برای مصارف تولیدی و فضاهایی که برق صنعتی ندارند، قابل استفاده است و به علت مصرف برق بسیار پایین و قدرت بسیار بالا بسیار مقرون به صرفه است. این دستگاه نیز میتواند یکی از پرکاربردترین تجهیزات صنعتی آشپزخانه باشد.

  • دستگاه اسلایسر صنعتی ،دستگاه خلال کن صنعتی برای چه مصارفی کاربرد دارد؟

اسلایسر در انگلیسی به معنای ورقه کردن است. حتی میتوانید به جای دستگاه اسلایسر از دستگاه خلال کن استفاده کنید. کاربرد این دو دستگاه بسیار مشابه هم است. از این دستگاه میتوانید برای اسلایس کردن سیب زمینی، پیاز، کاهو، کلم و … استفاده کنید.