کاربرد ترولی حمل ظروف

کاربرد ترولی حمل ظروف

کاربرد ترولی حمل ظروف

ترولی

کاربرد ترولی حمل ظروف

 

یکی از تجهیزاتی که داخل رستوران ها کاربرد زیادی دارد، ترولی حمل ظروف می باشد. ترولی حمل ظروف معمولا بعد از سرو غذا نیاز است تا به به وسلیه آن، ظروف کثیف از روی میز جمع شوند که به آن ترولی ظروف کثیف می گویند. ترولی ظروف کثیف دقیقا مشابه با ترولی حمل ظروف تمیز می باشد و قیمت آن نیز با قیمت ترولی ظروف تمیز یکسان است.

 

کاربرد های ترولی حمل ظروف

همانطور که گفته شد، کابرد ترولی حمل ظروف در دو دسته وجود دارد یکی ترولی حمل ظروف کثیف، یکی ترولی حمل ظروف تمیز. ترولی حمل ظروف جزو تجهیزات رستوران ها، فست فود ها، کترینگ ها، تالارها و …. می باشند که کاربرد های زیادی نیز دارند. به ترولی حمل ظروف، چرخ رستورانی نیز گفته می شود.

معمولا جنس ترولی حمل ظروف از استیل می باشد و همین طور دارای زیبایی و مقاومت بالایی می باشد. ترولی حمل ظروف یا همان چرخ رستورانی در ابعاد و اندازه های مختلفی وجود دارد و افراد می توانند متناسب با نیاز خود بهترین اندازه را انتخاب کنند. همین طور افراد می توانند به صورت سفارشی در هر اندازه ای که می خواهند سفارش دهند.

ترولی حمل ظروف استیل

ترولی حمل ظروف استیل شامل دو طبقه به عمق ۱۰ الی ۲۰ سانتیمتر می باشد. این ترولی ها از جنس استیل خش دار می باشند که توسط چهار عدد پروفیل استوانه ای و همین طور چهار عدد چرخ ترولی مقاوم و روان تکمیل شده است. ابعاد و اندازه های ترولی حمل ظورف متناسب با استاندارد های جهانی ساخته شده است که برخی از شرکت ها وجود دارند که می توانند اندازه های آنها را متناسب با سفارش مشتری تولید کنند.

 

مشخصات ترولی حمل ظروف استیل

تمام بخشهای خارجی و اسکلت ترولی حمل ظروف استیل از ورق و پروفیل استنلس استیل خش دار ایتالیایی می باشد.

جوشکاری این ترولی با روش تیگ و گاز آرگون انجام شده است.

دارای ۴ چرخ مقاوم و روان برای حمل آسان و همین طور دارای ترمز می باشد.

وزن قابل حمل توسط ترولی ظروف ۲۵ کیلوگرم می باشد. البته بستگی به سفارش ترولی می تواند متفاوت باشد.

شامل دو طبقه مجزا و قابل شست وشو می باشد.

ترولی حمل ظروف استیل دارای طولی به اندازه ۸۹ و عرضی به اندازه ۵۵ و همین طور ارتفاع ۱۰۰ سانتیمتیری می باشد.

طراحی و ساخت این ترولی ها با پیشرفته ترین ماشین آلات صنعتی انجام شده است.